• کارت امتیاز و اصالت کالا

 دارای اطلاعات متغیر پوشیده شده با جوهر قابل خراش یا لیبل است . این کارت ها در موارد بسیاری مورد استفاده می‏گیرد‏‏ ‏از قیبل (کارت شارژ تلفن همراه ،کارت های قرعه کشی محصولات ، کارت اصالت کالا ، کارت گارانتی ، کارت اصالت نرم افزاری و ...)  کارت تضمین  اصالت کالا متقلبین و جاعلین همیشه به دنبال کالاهایی پرفروش هستند. آن ها با استفاده از خوش نامی یک برند معروف، کالاهای بی کیفیت و تقلبی را تهیه و تولید می کنند و به نام آن برند معروف با همان شکل و بسته بندی به فروش می رسانند. اغلب برای مشتری ها و فروشندگان تشخیص این کالاهای تقلبی از اصل آن دشوار است.
یکی از روش های شناسایی کالاهای اصلی، استفاده از لیبل و یا کارت های تضمین اصالت کالاست. رشد تکنولوژی و فن آوری اطلاعات زیر ساخت های این روش های نوین را فراهم کرده اند. هم چنین نرم افزارهای مختلف به کمک آمده اند تا بتوانیم از روش های نوین تری نسبت به روش های قدیمی، هم چون چاپ هولوگرام استفاده کنیم.مشخصات کارت تضمین اصالت کالا : در روش چاپ کارت و یا لیبل تضمین اصالت کالا. هر کالا دارای یک کارت و لیبل مخصوص خود است. کارت های اصالت، دارای این مشخصات هستند:

۱.چاپ طرح اختصاصی
۲.رمز و یا پین کد متغیر
۳.شماره سریال
۴.لایه ی اسکرچ بر روی رمز (رندوم)
۵.شماره پیامک
کاربردهای این کارت چیست؟
حال این کارت های تضمین اصالت کالا چگونه کار جاعلان و متقلبین را دشوار می کنند. مصرف کننده ی نهایی پس از خرید کالا اسکرچ روی کارت را خراش می دهد و رمز آن کارت تضمین اصالت را به شماره مخصوص پیامک که بر روی کارت درج شده ارسال می کند. رمز کارت به سامانه ارسال شده و در صورت صحت و درستی آن به مصرف کننده پاسخ پیامکی مبنی بر اصالت کالا ارسال می شود. در صورتی که کالا جعلی باشد پاسخی مبتنی بر خطا بودن کد به مصرف کننده ارسال می شود و مصرف کننده می تواند این مسأله را به فروشنده ی آن کالا اطلاع دهد. جاعلین گاهی اقدام به چاپ کارت اصالت هم می کنند. برای آن که کالای جعلی آنان واقعی و اصل به نظر برسد. اما هیچ گاه از رمز کارت های چاپ شده توسط شرکت اصلی بر روی کارت تضمین اصالت خبر ندارند. پس بنابراین قادر نخواهند بود کالای خود را به جای کالای اصلی تبلیغ و به فروش برسانند.

 

همکار گرامی: بسیار خرسند خواهیم بود تا اعلام نماییم به پاس اولویت دادن شما به استفاده و نصب محصولات شرکت اسپیکال، ضمن عضویتتان در باشگاه مشتریان اسپیکال افزایش اعتبار و نمره همکاری شما میتوانید از تخفیف خریدهای بعدی ما بهره مند گردید.جهته استفاده از محصولات اسپیکال رعایت چند نکته ضروریست : محصولات جدید اسپیکال همواره با کارت اصالت کالا و امتیاز و یا با شماره سریال درج شده بر روی جعبه مربوطه ارایه می گردند.لازم به ذکر است پس از خرید کالا، شماره سریال پشت کارت را از طریق پیامک به شماره سامانه .(۰۲۱۳۳۱۱۸۸۳۵) ارسال و ثبت نمایید.همکاران محترمی که برای اولین بار به سامانه ی فوق پیام ارسال می نمایند ،در اولین زمان ممکنه،از سوی شرکت با ایشان تماس گرفته خواهد شد تا اطلاعات ایشان در باشگاه مشتریان درج گردد.

 

سایر اخبار